top of page
7 Wonders 

Woda wodorowa H2

US 499 $

Wysyłka

Wysyłka bezpłatna. Czas dostawy 3-5 dni roboczych.

Gwarancja

2 lata gwarancji od daty zakupu. 

Zwroty

NOWY 7 Wonders. Oficjalna butelka 7Wonders firmy Prife International.

 

7 niesamowitych zalet 7 cudów


1 - Zwiększa zawartość wodoru rozpuszczonego w wodzie. Rozpuszczony w wodzie wodór zwiększa jej właściwości przeciwzapalne i przeciwutleniające

2 - Ma ujemny potencjał utleniająco-redukcyjny (redox). Woda uzdatniona przez butelkę 7Wonders ma ujemny odczyt redox, co oznacza, że ma silne właściwości przeciwutleniające, a tym samym zdolność do neutralizowania niszczącego utleniającego działania wolnych rodników.

3 - Alkalizuje wodę. Woda w 7Wonders staje się zasadowa i może pomóc zneutralizować kwaśne jedzenie i napoje, które spożywamy.

4 - Zmniejsza wielkość cząsteczek wody. Kiedy cząsteczki wody stają się mniejsze, pomaga to w dostarczaniu składników odżywczych do naszych komórek oraz poprawia metabolizm i mikrokrążenie.

5 - Jest przeciwutleniaczem. Wolne rodniki mogą powodować uszkodzenia komórek ludzkich. Przeciwutleniacze mogą zapobiegać lub spowalniać uszkodzenia komórek powodowane przez wolne rodniki.

6 - Dodaje minerały do wody. CoreMinerals w 7Wonders zawierają niezbędne minerały, takie jak potas, sód, wapń, magnez, cynk, kwas metakrzemowy i inne minerały śladowe.

 

7 - Antybakteryjne

Wyniki testów laboratoryjnych pokazują jego właściwości antybakteryjne.

14 dni na zwrot urządzenia nieużywanego. Po upływie 14 dni towar nie podlegają zwrotowi, zwrotowi kosztów ani wymianie, z wyjątkiem tego, co jest objęte gwarancją.

Waluta

Ceny podane są w USD (dolarach amerykańskich), waluta jest przeliczona na złotówki podczas płatności.

bottom of page